yukleniyor
İletişim
ÜRÜN KATEGORİLERİ
167
---- uniq : 796
---- kategori_id : 167
---- last index : 738
BUNLARI BİLİYORMUSUNUZ?
D-A Fine (Çok İnce) Polisaj Süngeri
Diğer Ürün Resimleri & Videoları
Ürün Açıklaması
Yeni D-A Serisi Çok İnce Süngerler.

Yeni D-A Serisi Çok İnce Süngerler.

YENİ D-A SERİSİ
ORBİTAL POLİSAJ SÜNGERLERİ

 

Yıllarca süren araştırma, test ve geliştirmenin sonucu olan yeni RUPES D-A polisaj süngeri serisi, artırılmış performans, çok yönlülük ve optimize edilmiş kullanıcı deneyimi sunar.

 

Yüksek performanslı D-A cilaları tamamlamak için özel olarak geliştirilen bu yenilikçi polisaj süngerleri, tescilli köpük formüllerine ve hem dişli sistem hareket hem de orbital hareket için kapsamlı bir şekilde test ve optimize edilmiş patentli bir profilli kenar tasarımına sahiptir.

 

Tamamen yeni köpük malzemelerle birleştirilen azaltılmış sünger yüksekliği, daha etkili kusur giderme ve daha kaliteli finiş için polisaj makinesinden uygulama yüzeyine enerji aktarımını optimize eder.

 

Profilli kenar tasarımı, kenarların yakınında güvenli çalışmayı sürdürmek için stratejik olarak tasarlanmıştır. Ek olarak, yeni sünger profili, süngerin biçim bozulmasını azaltarak, eğriler ve konturlardaki sünger hareketinin tutarlılığını iyileştirir.

 

Sünger malzemelerine ve tasarımına yapılan her ayarlama ile RUPES mühendisleri ve ürün geliştirme uzmanları, kullanıcıların artan denge, performans ve kullanım kolaylığını fark etmelerini sağlamak için kullanıcı deneyimini dikkatlice değerlendirdi.

 

Yeni RUPES D-A polisaj süngerleri, tüm orbital polisaj makineleri için polisaj süngeri performansının evriminde bir sonraki adımı temsil ediyor.


D-A ULTRAFINE (Beyaz) Polisaj Süngeri, puslanmaya yatkın veya çok yumuşak boya yüzeylerinde yüksek parlaklıkta son işlem ve cilalama için tasarlanmıştır. Boya korumaların (Sealants) veya vaksların (Waxes) uygulanması için de kullanılabilir. Son derece ince kusurları gidermek veya gösteri arabası (show car) seviyesinde bir görünüm elde etmek için D-A Ultra İnce polisaj süngerini, UNO PURE Ultra İnce çok amaçlı Cila ile eşleştirin.

"Sürekli gelişme amacında olan RUPES firması, ürünlerinde önceden haber vermeden, gerekli gördüğü teknik veya tasarım değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar"
Copyright © 2012 SALAMON HABIB
Tersane (Tünel) Caddesi No: 26, 34420 Karaköy / İSTANBUL
Tel : (+90 212) 245 03 80 - 81 Fax : (+90 212) 249 07 95
yonca new media - web tasarim